Eko-Invest
Jakość. Nowoczesność. Eko-Invest

Autorytet zbudowany na doświadczeniu.

Nasza działalność opiera się na solidnym fundamencie, jakim jest firma Eko-Okna S.A. To wiodący producent stolarki okienno-drzwiowej w Europie, który od ponad 20 lat wybierany jest przez inwestorów w domu i biznesie. Tradycja, wiarygodność, stabilizacja, doświadczenie to synonimy Eko-invest.


Specjalizujemy się w realizacji projektów o wysokim standardzie, zwracając szczególną uwagę na walory krajobrazowe, które symetrycznie wkomponowują się w otoczenie inwestycji.

Przywiązujemy sporą wagę do solidności oraz terminowości, ponieważ naszym celem jest nie tylko budowanie, ale przede wszystkim stworzenie komfortowego miejsca dla naszych klientów.

Nasz zespół składa się z doświadczonych menedżerów oraz inżynierów, którzy całościowo zarządzają procesem inwestycyjnym. Dzięki rzetelnie wypracowanym standardom, jesteśmy w stanie oferować naszym klientom wysoką jakość realizacji, a także profesjonalne wsparcie w zakresie całościowego procesu zakupowego. Merytoryczne wsparcie i bezpieczeństwo inwestycji, to kanon naszej działalności.

AKTUALNOŚCI
Inwestycja rośnie w oczach
Inwestycja rośnie w oczach  Każdego dnia obserwujemy jak osiedle Zielone Tarasy rośnie w oczach, a wraz z nim… zainteresowanie potencjalnych inwestorów.  Budowa nowego osi... czytaj więcej
Apartamenty w centrum Raciborza – już wkrótce w sprzedaży
Apartamenty w centrum Raciborza – już wkrótce w sprzedaży Na placu budowy dużo się dzieje. Te apartamenty powstają dla Ciebie i Twojej rodziny!  Od kilku miesięcy trwa przebu... czytaj więcej